HAKKIMIZDA

30 yılı aşan sektör, 20 yılı aşan kurumsal deneyimin toplandığı Bayhavuz Ltd., yurtiçi ve yurtdışı projelerinde tecrübeli kadrosuyla proje, mühendislik, dizayn, taahhüt, imalat, toptan ve perakende satış, yedek parça ve servis konularında yenilikçi bakış açışıyla hizmet vermektedir.

‘’ En İyi Sonuç’’ politikasıyla sektördeki yerini alarak memnuniyeti hedefleyen Bayhavuz, sürekli güncellenen piyasa gereksinimlerine tam uyum sağlayarak sektöre ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam edecektir.

İnsan sağlığı ve can güvenliği ile yakından ilgili olan havuzlar, standartlara uygun havuz imalatı teknik ve etik açıdan vazgeçilmez bir zorunluluktur. Süs havuzları, yüzme havuzları, su teknılojileri ve yapı sektöründe faaliyet göstermekte olan Bayhavuz sağlıklı havuz ortamlarının yaratılmasını ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Geniş ve tecrübeli personel kadrosuyla proje, mühendislik, dizayn, taahhüt, imalat, tpotan ve perakende satış, yedek parça ve servis konularında hizmet vermektedir.

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi No: 54/A
Bahçeköy / Sarıyer / İstanbul / Türkiye

+90 212 288 76 76

info@bayhavuz.com