SÜS HAVUZLARI

BayHavuz olarak süs havuzu, yapay şelale gibi farklı ürünlerde, kaliteli ürün, sorunsuz üretim, kusursuz hizmet sloganıyla yola çıktığımız ilk günden buyana müşteri memnuniyetini kendimize ilke edindik. Yurtiçi ve yurtdışında bir çok bahçe, park, kamu alanları, kafe, restaurant, otel villa ve diğer alanlarda birçok farklı projeye imza attık.

Süs havuzları farklı büyüklüklerde olmakla birlikte, çok çeşitli olabilmektedir. Gölet ve süs havuzlarında su alanına hareket kazandırmak için, farklı noktalarından akan şelaleler, fıskiye sistemleri, su perdeleri ile değişik heyecanlar ve görsel zenginlikler katılabileceği gibi, renkli aydınlatma sistemleri ile zengin atmosferler oluşturabilir. Dizayn anlayışımızın farklılığı konuyu sanatsal boyutuyla değerlendirmekten geçmektedir.

Tecrübesini müşterileriyle paylaşan BayHavuz, kaliteden ödün vermeden her projeyi hassasiyetle tamamlamayı prensip edinmiştir.

Yurt içinde ve dışında sayısız süs ve yüzme havuzu projelerine imza atmış olan BayHavuz’un amacı insanların yaşamaktan keyif alacağı, fonksiyonel, estetik, dinamik havuzlar tasarlayarak onları hayata geçirmektir.

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi No: 54/A
Bahçeköy / Sarıyer / İstanbul / Türkiye

+90 212 288 76 76

info@bayhavuz.com